Přihlášky na Učiliště Martin zpracovány

22. 02. 2024
Aktuality | Učiliště Martin

Mockrát děkujeme všem uchazečům za podání přihlášky na Odborné učiliště pro žáky s více vadami, Praha, na jeden či více našich oborů (Keramická výroba / Textilní a oděvní výroba / Zahradnické práce), v prioritě 1, 2 nebo 3.

Přihlášky byla zpracována v systému Dipsy.

Pokud jste námi byli vyzváni k doplnění, jsme v individuální emailové a telefonické komunikaci, a buď jsme již spokojeni a vše od Vás máme (v tom případě jsme Vám to též potvrdili), nebo zatím stále čekáme na Vaše doplnění (a budeme se i nadále připomínat).

V případě, že vše bylo v pořádku, Vaše přihláška je akceptována a vedeme Vás již v seznamu uchazečů o studium na naší škole s kompletním podáním.

Systém Dipsy v tuto chvíli neobsahuje žádnou komunikační platformu, proto budeme v komunikaci používat primárně e-mail a telefonický kontakt. Vaše kontaktní údaje máme.

Postup bude nyní následující:

1. Do konce tohoto týdne (23. 2. 2024) ještě všechny přihlášky opakovnaně zkontrolujeme, abychom měli jistotu, že máte opravdu vše v pořádku.

2. V příštím týdnu stanovíme termíny řádné a náhradní školní přijímací zkoušky, doplníme o organizační detaily pro školní přijímací zkoušku.

3. Termíny a organizační detaily nejpozději do konce týdne (1. 3. 2024) zveřejníme na webu školy www.specou.cz a též vám je zašleme do e-mailu.

4. Telefonicky / prostřednictvím SMS zprávy si s Vámi též potvrdíme, že jste naši zprávu obdrželi.

V celém procesu Vás průběžně budeme informovat o tom, v jaké fázi se nacházíme a co bude dále následovat. Sledujte též naše webové stránky, kde budeme obecné informace zveřejňovat také.

V případě jakýchkoliv dotazů či upřesnění kontaktujte prosím Jana Pirgla, pirgl@specou.cz, 602 466 934.

V tuto chvíli ovšem doporučuji, abyste vyčkali na informace ke školní přijímací zkoušce, kde budete mít vše přehledně shrnuto.

Velmi děkujeme za Váš zájem o naši školu.