Poslední týden školy je tady. Během něj jsme vyrazili do modřanského kina na film Moře na dvoře, zúčastnili se preventivního programu Policie ČR a navštívili Královskou oboru Stromovka, kde jsme si společný den zpříjemnili procházkou a zmrzlinou. Dnes předáváme vysvědčení, pak už jen vyklidit skříňky a hurá na zasloužené prázdniny! 😊
