Školní rok je za námi. Přejeme krásné prázdniny!

26. 06. 2026
Aktuality | Keramici | Obecná aktualita

Dnešním dnem jsme uzavřeli další školní rok. V osm hodin ráno jsme se společně sešli před budovou školy, kde proběhlo slavnostní předávání vysvědčení. Paní učitelka Cejpová předala vysvědčení studentům druhého ročníku, paní učitelka Burkoňová pak studentům prvního ročníku. Nechyběly úsměvy, podání ruky ani přání krásných prázdnin.

Když se ohlédneme za uplynulým školním rokem, můžeme s jistotou říct, že byl opravdu pestrý a plný zážitků. Společně jsme navštívili například loď Regina na Vltavě, Beroun, ateliér Vanda & Valerie, Vyšehradské kasematy, Zoologickou zahradu hl. m. Prahy, Kunratický les, kino v Modřanech, Botanickou zahradu v Malešicích i botanickou zahradu na Albertově. Vypravili jsme se také na Prosecké skály, zúčastnili se Dne Země v Letňanech a uspořádali řadu workshopů i dalších vzdělávacích akcí.

Ve škole jsme se věnovali keramické tvorbě, s prvním ročníkem jsme se učili pracovat na hrnčířském kruhu a společně jsme rozvíjeli dovednosti, které budou naši studenti využívat i v budoucnu.

Letošní školní rok byl ale výjimečný ještě z jednoho důvodu – přestěhovali jsme se do nové budovy školy. Čekalo nás mnoho změn, nových začátků i výzev. Dnes už ale můžeme s radostí říct jediné: zvládli jsme to. Všichni společně.

Děkujeme všem studentům za jejich snahu, rodičům za podporu a kolegům za skvělou spolupráci během celého roku.

Přejeme všem krásné, slunečné a odpočinkové letní prázdniny. Budeme se na vás těšit zase v září! 🌞📚

klikněte na celou fotogalerii! 🙂