Odborné učiliště pro žáky s více vadami s.r.o.

Chelčického 2
130 00 Praha 3 - Žižkov

telefon 222 513 403

ředitelka Olga Kočová
specou@volny.cz

e-mail: specou@volny.cz

Důležité termíny

13. 8. 2022

Počet přístupů

– Rehabilitace

• „LÉČEBNÝ TĚLOCVIK“ (rehabilitace) – v rámci 30 minutového bloku budou pod vedením odborníka probíhat posilovací a korekční cvičení vedoucí ke správnému držení těla a zlepšení zdravotního stavu žáků. Cvičení probíhá v malých skupinkách.

Vedoucí:         Mgr. Milan Kubic          Cena:              900,-/pololetí

Den:                čtvrtek individuálně     Místo:           rehabilitační místnost, Chelčického 2, Praha 3 – Žižkov

Pro žáky je vybavena rehabilitační místnost, kde budou moci využívat i posilovací stroje. Zároveň v rámci těchto hodin se budou žáci učit správné ergonomii práce v daném oboru, který studují. Kroužek bude probíhat v prostorách školy Chelčického 2, Praha 3 (v rehabilitační místnosti se žíněnkami a zrcadlem, vybavené posilovacími stroji). Předpokládaný termín je čtvrtek.

• Rehabilitace

Odborné učiliště pro žáky s více vadami s.r.o.

Chelčického 2
130 00 Praha 3 - Žižkov