Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /www/doc/www.specou.cz/www/wp-content/plugins/divi-dynamic-helper/inc/classes/class-gallery-module.php on line 103

Zahradníci

41 – 52 – E/01 Zahradnické práce

Denní studium – 3 roky

Střední vzdělání s výučním listem

Plavání

12. 04. 2024
Aktuality | Zahradníci

V termínech 6., 13., 20. a 27. 5. probíhá výuka tělocviku ve formě plavání v plaveckém bazénu hotelu Olšanka. Sraz v 7:45 před hotelem. Po plavání se společně přesuneme do školy, kde bude probíhat výuka ODV do 14:00. Žáci osvobozeni z TV přijdou do školy na 3. vyučovací hodinu v 9:45. Konec vyučování bude pro tyto žáky stejný jako pro ostatní. Plavci si s sebou na plavání vezmou plavky, ručník, gumičku na stažení dlouhých vlasů (koupací čepici), svačinu, pití, případně pantofle do sprchy, mýdlo. Prosíme, nepřítomnost na plavání hlaste třídnímu učiteli SMS do 7:45.